nav-left cat-right
cat-right

Schůze spolku 27.4.2014

V neděli 27.4. proběhla v sokolovně schůze spolku Občané Satalic za udržení životního prostředí. Zápis ze schůze, stanovy spolku, další důležité informace i přihláška pro další zájemce o členství budou v nejbližších dnech k dispozici na těchto webových stránkách.

Děkujeme všem za účast i významnou podporu!

4 Responses to “Schůze spolku 27.4.2014”

 1. Anonym napsal:

  Přidám se rád, díky !!!

 2. Anonym napsal:

  Nevím co pořád máte za problém se zběrným dvorem na cihelně. Je to daleko od zástavby, dřív tam byl kravín a nějaký průmysl v obci je nutný. Buďme realisty. Pozemky poblíž dálnice (a budoucího obchvatu, který povede hned za zběrným dvorem směrem k severu, jsou příliš cenné a něco kam budou jezdit kamiony tam vyroste tak jako tak. Také se mi to nelíbí ale bohužel jedinné řešení je udělat sbírku, pozemky vykoupti a areál zbořit.
  Satalák

 3. obyvatelka Satalic napsal:

  Nesouhlasím s DSS firmou IPODEC, nechci skládku odpadů v Satalicích. Psala jsem i nesouhlasný dopis na MHMP. Nejsem si jista, zda něco zmůžeme, jelikož si myslím, že v tomto projektu jsou veliké peníze, které mají v naší republice bohužel velikou moc (víc než názory lidí). Ale upřímně jsem trochu skeptická. Kdysi jsme jako původní obyvatelé Satalic podepisovali petice proti zástavbě nových domečků na poli směrem na Radonice, nechtěli jsme je, chtěli jsme si udržet ráz venkova a né přiblbý satelit – stavělo se o sto šest. Po druhé jsem psala firmě ROPID nesouhlas ohledně dopravy, kterou nám vymysleli v Satalicích, byla jsem i na zasedání zastupitelstva, kde byl zástupce ROPIDU. Nestalo se zase nic.
  Na zastupitelstvu, kdy nám firma IPODEC představovala svůj projekt jsem též byla a upřímně? Byla to celkem fraška hlavně z řad zastupitelstva. Proč jsme je volili, když nás nezastupují v kladném smyslu. Držím palce odvážným lidem, kteří bojují proti firmě IPODEC.

 4. Anonym napsal:

  TESTOVACI KOMENTAR #2

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.