nav-left cat-right
cat-right

POZVÁNKA K VOLBÁM DO ZASTUPITELSTVA A K REFERENDU

Vážení členové Spolku,

ve dnech 10. – 11. října 2014 nás všechny čekají volby. V Satalicích budeme volit stejně jako v jiných městských částech nejen nové senátory a zastupitele do hlavního města Prahy, ale především místní zastupitelstvo, které bude v čele s nově zvoleným starostou v příštím volebním období hájit zájmy nás, obyvatel Satalic.

V posledních měsících mnoho z nás žije „kauzou IPODEC“. Uvědomujeme si, že odpadové hospodářství má velkou budoucnost a také malé sběrné dvory pro občany lze obecně považovat za prospěšné. Co však nechceme dopustit je, aby se v bezprostřední blízkosti našich domovů budovala velkokapacitní třídírna odpadu, případně kompostárna, převážně z firem a průmyslových podniků!

Jestliže dopustíme, aby v současném areálu satalického sběrného dvora vzniklo podobné zařízení, brzy se sami staneme odpadní jímkou nejen našeho hlavního města, ale časem možná i širokého okolí. Velmi razantně poklesnou ceny našich nemovitostí, zvýší se hlučnost, prašnost, dojde k výraznému nárůstu nákladní dopravy v obci a celkovému zhoršení životního prostředí a bezpečnosti v Satalicích.

Pokud chcete stejně jako my mít ze Satalic bezpečné a příjemné místo pro život, prosíme, přijďte vyjádřit svůj názor v referendu a podpořit tak naše dosavadní úsilí!

Referendum se uskuteční ve dnech voleb, tj. v pátek 10. října 2014 od 14:00 do 22:00 hodin a v sobotu 11. října 2014 od 8:00 do 14:00 hodin v Domově pro seniory (ulice K Cihelně, přímo naproti autobusové zastávce Satalice).

Děkujeme a přejeme vám správnou volbu!

Ing. Petr Beran, jednatel Spolku Občané Satalic za udržení životního prostředí

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.