nav-left cat-right
cat-right

Otevřený dopis občanů MČ Praha Satalice proti DSS – třídírně odpadů

Cílem otevřeného dopisu bylo upozornit dotčené orgány a média na nesouhlas občanů Satalic s projektem DSS.

3 Responses to “Otevřený dopis občanů MČ Praha Satalice proti DSS – třídírně odpadů”

 1. Bohumil Nováček napsal:

  Všiml jsem si, že v části D oznámení v popisu vlivu na ovzduší berou jako POZADÍ hodnoty ze stanice CHMI ve Vysočanech na náměstí OSN, tedy jedné z nejrušnějších a nejzamořenějších křižovatek v Praze. A světe div se vedle těchto hodnot vypadá jejich záměr jako celkem neškodný. Ale to přece nic nevypovídá o případném zhoršení stavu ovzduší v Satalicích (jenom, že to tu nebude horší než na velmi rušné křižovatce obklopené průmyslovými zónami).

 2. Míša Nováčková napsal:

  Dobrý večer,

  1. dnes na jednání zastupitelstva byl na firmu IPODEC vznesen dle mého názoru dobrý dotaz – proč není přítomen nikdo z MČ Horní Počernice, když přes ně mají jezdit všechna vozidla s odpadem? Doporučovala bych zkontaktovat starosty Horních Počernic, případně i jiných obcí v bezprostřední okolí (Radonice, Jenštejn, Vinoř, Kbely apod.), pokud se jich to dotýká, aby také ve stanovené lhůtě vyjádřili svůj nesouhlas a podpořili nás v odmítnutí Oznámení.

  2. prosím ještě jednou jménem všech občanů, kteří chtějí MČ Satalice osobně také podpořit (včetně těch, kteří dnes nemohli na jednání osobně být a podepsat petici), aby byl na tyto stránky vyvěšen jednoduchý vzor odmítnutí jednotlivých občanů (úplně stačí adresát na Magistrátu, číslo jednací, textace s prostorem pro uvedení vlastních důvodů pro každého jednotlivce, datum, podpis) a postup, komu a kam formulář do 17.2. doručit (Magistrát, odpovědný úředník).

  3. výzvu k petici a také k odeslání osobních odmítnutí (viz. bod 2) navrhuji vyvěsit i na dveře MŠ a obchodu

 3. Anonym napsal:

  Dobrý den jen poznámka, po prostudování zprávy mi připadá, že zpráva řeší zátěž prostředí z hlediska pouhého provozu jednotlivých zařízení areálu i rozptylová a emisní studie řeší pouze zmíněná zařízení. Studie vůbec neřeší vliv (pachový) toho, co se bude zpracovávat.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.